News & Blog

22 katlı bina, gayrimenkul yatırım şirketi Aprirose tarafından finanse edilmiştir ve şirketin ilk büyük ölçekli konut programıdır. Regal Property Group tarafından geliştirilen ve Global.CO tarafından inşa edilen Banka, yaklaşık 70 metre yüksekliğindedir.

Birmingham’ın En Yüksek Yeni Yapı Konut Binası İnşaatı Tamamlandı

News & Blog

22 katlı bina, gayrimenkul yatırım şirketi Aprirose tarafından finanse edilmiştir ve şirketin ilk büyük ölçekli konut programıdır. Regal Property Group tarafından geliştirilen ve Global.CO tarafından inşa edilen Banka, yaklaşık 70 metre yüksekliğindedir.

Bu hafta Birmingham şehir merkezindeki en yüksek konutlardan birinin tepesinde yer aldı.

22 katlı bina, gayrimenkul yatırım şirketi Aprirose tarafından finanse edilmiştir ve şirketin ilk büyük ölçekli konut programıdır. Regal Property Group tarafından geliştirilen ve Global.CO tarafından inşa edilen Banka, yaklaşık 70 metre yüksekliğindedir. Geliştirme, Brindleyplace ve Broad Street arasındaki Sheepcote Caddesi’nde yer alıyor ve Birmingham’da önemli bir dönüm noktası olacak.

Betonarme yapı tamamlandığında, iç döşeme tamamlanmaktan sadece birkaç gün sonra birinci kattaki daireler ile devam etmektedir. Binanın 189 stüdyosunun ilk meslekleri, bir ve iki yatak odalı daireler Temmuz 2018’de olacak.

Çatı hazır olduğunda, Banka’ya yeni ev sahiplerini karşılamaya bir adım daha yaklaştık. Bu ayın ilerleyen saatlerinde, geliştirmedeki ilk şov dairelerimizin kapılarını açacağız ve insanların bu kaliteli yeni evlerin etrafına bakmasına izin vereceğiz.

Şehir merkezinde şu anda çok az sayıda yeni inşaat gelişmesi var, apartman planlarının çoğu artık ofis dönüşümleri yapıyor. Bu nedenle, özellikle HSBC gibi yeni ofisler açan küresel işletmelerden kısa bir yürüyüş mesafesinde, talebin yüksek olmasını bekliyoruz.

Yaklaşık 70 metre yüksekliğindeki Banka, insanların evlerini arayabilecekleri ikonik bir yer olmaya hazırlanıyor. ”

Mark Holbeche, Regal’den, Bankanın arkasındaki geliştirici

Binanın tepesi Aprirose, Global.CO, Glancy Nicholls Associates temsilcilerinin katıldığı özel bir törenle işaretlendi.

Büyük ölçekli konut gelişimine yönelik ilk girişimimiz olan Banka’nın tepesi, çeşitli portföyümüzün büyümesi ve bu sektöre yayılmasında önemli bir anı temsil etmektedir.

Kaliteli konut sıkıntısı ve ufukta HS2 ile Banka gibi gelişmeler sadece güçlü bir yatırım vakasını temsil etmekle kalmıyor, aynı zamanda bir yenilenme dönemi yaşadığı için şehir merkezi için çok önemli. Hem bu gelişmenin tamamlanmasıyla hem de müteakip kardeş binasında gelişme sürecini görmek için sabırsızlanıyoruz. ”

Manish Gudka, CEO, Aprirose

Doldurma töreni her zaman önemli bir kilometre taşıdır, ancak özellikle Banka gibi bir amiral gemisi projesi ile ilgili olduğunda. Tamamlandığında, bu gelişme şehirdeki apartman şemaları için standart bir taşıyıcı olacak ve buraya taşınan HS2 ve uluslararası işletmelerin Birmingham’ı sunacağı parlak geleceğin bir sembolü olacak.

John Carlin, Global.CO İş Birimi Direktörü

Dairelere ek olarak, Banka sakinleri için bir restoran ve kafe olması muhtemel yüksek kaliteli bir kamu alanı ve zemin kat perakende birimleri sunacak. Pirinç kaplamalı bir dış cepheye sahip çağdaş bir görünüme sahipken, Banka aynı zamanda yeniden canlandırılan 2. Seviye kote bir bankayı da kapsamaktadır; bölgenin mirasını geleceği ile birleştiriyor.

İleride, Birmingham şehir merkezindeki en yüksek konut binası olarak birinci kata çıkacak olan 31 katlı binanın ikinci binasında da inşaat devam ediyor. Bu bina, 205 dairenin yanı sıra zemin kattaki ek perakende alanına ev sahipliği yapacak. Çok ilgi gören ilk daireler şimdi 145.000 £ ‘dan başlayan bir tek yatak odalı stüdyo dairenin fiyatları, bir yatak odalı mülk için 181.000 £ ve iki yatak odalı bir ev için 243.250 £ ile satışa sunuldu. Yeni evler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en sevdiğiniz daireyi seçmek için randevu almak üzere 0121 233 6495 numaralı telefondan Knight Frank satış ekibini arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.