News & Blog

Küresel hizmetler şirketi (NYSE: GLO) Global Inc. bugün, şirketin tamamına sahip olduğu bağlı kuruluşu Orkin aracılığıyla on yedi yeni franchise eklenmesiyle Meksika, Güney Amerika, Çin ve Güneydoğu Asya'daki varlığını genişlettiğini açıkladı. ..

Orkin, On yedi Yeni Uluslararası Franchise Kuruyor

News & Blog

Küresel hizmetler şirketi (NYSE: GLO) Global Inc. bugün, şirketin tamamına sahip olduğu bağlı kuruluşu Orkin aracılığıyla on yedi yeni franchise eklenmesiyle Meksika, Güney Amerika, Çin ve Güneydoğu Asya'daki varlığını genişlettiğini açıkladı. ..

Küresel hizmetler şirketi (NYSE: GLO) Global Inc. bugün, şirketin tamamına sahip olduğu bağlı kuruluşu Orkin aracılığıyla on yedi yeni franchise eklenmesiyle Meksika, Güney Amerika, Çin ve Güneydoğu Asya’daki varlığını genişlettiğini açıkladı. Yeni franchise’lar Meksika’da bulunuyor ve Baja California, Baja California Sur ve Hidalgo eyaletlerinin yanı sıra Guayaquil, Ekvador, Bolivya, Malezya ve Kamboçya Krallığını da kapsayacak. On yedinin dengesi, Shandong, Hebei, Heilongjiang, Liaoning, Jilin, Shan Xi, Shaan Xi, Jiangsu, Zhejian, Fujian ve Tianjin Belediyesi ve İç Moğolistan Özerk Bölgesi illerinde bulunan on iki yeni franchise’ı içeriyor.

Bu pazarlardaki varlığımızı genişletmek ve sağladıkları fırsat için heyecan duyuyoruz. Orkin markamızı uluslararası alanda büyütmeye kararlıyız.
Tom Luczynski dedi

Yeni franchise’lar ticari ve konut zararlıları kontrolü ve varsa termit hizmetleri sunacak.

Orkin, LLC hakkında

1901 yılında kurulan Atlanta merkezli Orkin, temel haşere kontrol hizmetlerinde ve termit hasarı, kemirgenler ve böceklere karşı korunmada bir endüstri lideridir. Şirket, yaklaşık 8.000 çalışanı ile 400’den fazla lokasyonda faaliyet göstermektedir. Tescilli, üç aşamalı bir yaklaşım kullanan Orkin, ABD, Kanada, Meksika, Avrupa, Orta Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Karayipler, Asya, Akdeniz ve Afrika’daki yaklaşık 1,7 milyon ev sahibine ve işletmeye özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır. . Orkin, zararlı biyolojisini incelemeye ve bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemleri uygulamaya kararlıdır. Şirket, hastalık yürütmek ve zararlılarla ilgili sağlık tehditleri konusunda tüketicileri ve işletmeleri eğitmek ve araştırma yapmak için Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) ve sekiz büyük üniversite ile işbirliği yapmaktadır. Orkin hakkında daha fazla bilgiyi http://orkin.com adresinde bulabilirsiniz. Orkin, Global Inc.’in (NYSE: GLO) yüzde yüz iştirakidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.